Szablony Allegro

Indywidualne szablony Allegro tworzone w oparciu o sprawdzone rozwiązania sprzedażowe. Szablony projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami po uprzednim badaniu rynku oraz konkurencji.

Szablony w prosty i szybki sposób opierając się na książkowych technikach sprzedaży, prowadząc klientów do realizacji naszego celu, czyli zakupu wystawianego przedmiotu. Dzięki wypracowanym technikom i długoletniemu doświadczeniu unikamy rozproszenia uwagi oglądających aukcję i maksymalizujemy sprzedaż.

Tworzone przez nas szablony posiadają standardowe cechy szablonów używanych na allegro. Odnośniki do stron: o firmie, o mnie, komentarze, pozostałe moje aukcje. Dają też możliwość szybkiego dodania Wystawcy przedmiotu do „sprzedawców ulubionych”.

Szablony mogą posiadać stałe elementy np.: opis działania firmy, sposób realizacji wysyłek, telefony, adres email. Dzięki takim pozycjom w szablonie nie będziesz musiał dodawać ich za każdym razem. Wystarczy użyć naszego szablonu, który zapiszemy i skonfigurujemy dla Ciebie w ustawieniach allegro.

Istnieje też możliwość instalacji szablonu w sklepach internetowych z opcją automatycznego wystawiania przedmiotów na aukcje.