Aktualności

Nowa strona internetowa

2016-11-22
Doskonale przemyślane usługi transportowe dzięki, którym wysłany towar dotrze na czas. Tak działa UTL - firma zajmująca się transportem i logistyką.
Dla tej firmy właśnie stworzyliśmy super nowoczesną stronę internetową. Witryna ta dostosowuje swój wygląd do przeglądania na różnych urządzeniach. Obsługuje komputery, tablety oraz telefony komórkowe. Takie rozwiązania to niezbędne minimum dla energicznych firm, chcących się rozwijać i szukających klienta wszystkimi dostępnymi drogami.
Dodatkowo na stronie zaimplementowano obsługę wielu języków.
Polecamy!

Zobacz nasze: realizacje.

Reklamy ekologiczne

2015-11-30
Do naszego sklepu internetowego dodano produkty ekologiczne. Drukujemy wizytówki ekologiczne w różnych formatach. Oferujemy również ulotki ekologiczne na indywidualne wyceny.

Szkolenie Adwords

2015-11-27
W dniu dziejszym wzieliśmy udział w szkoleniu handlowym praktycznym Google Adwords organizowanym w ramach programu Google Partners.

Więcej o reklamach Google Adwords: http://katet.eu/reklamy-google

Google Adwords

2015-11-25
W dniu dzisiejszym braliśmy udział w szkoleniu praktycznym Adwords organizowanym przez Google w ramach programu Google Partners.

Nowa witryna internetowa

2015-01-07
Odnowiliśmy naszą stronę internetową. Cały czas ją udoskonalamy i poprawiamy sukcesywnie błędy. Strona korzysta z nowości jaką jest AngularJS i responsywny Boostrap. Dzięki nim strona działa szybciej.

Promocja dla wszystkich

2014-01-11
Przestaje być aktualna promocja na hasło "Facebook Rabat 10%". Od dziś wszystkie ceny zawierają już ten rabat standardowo.

Nowe obniżone ceny - RABAT

2013-12-13
Cennik ulotek reklamowych został uaktualniony o ulotki formatu 2x DL. Ceny dla tych ulotek są już zaktualizowane i zawierają rabat z poprzedniego postu i od tej ceny nie udzielam Rabatu Facebook'owego 10%.
Pozostałe ceny też zostaną wkrótce uaktualnione. Na razie jednak zniżka jest na hasło.
Zapraszam:
http://katet.eu/cennik-ulotka-2xdl

GYMI

2013-11-06
GYMI - nowy autorski projekt ułatwiający obsługę dla przeróżnych klubów. Polecam go szczególnie siłowniom, klubom fitness, salonom spa, basenom i wszędzie tam gdzie wnoszone są okresowe opłaty członkowskie.

Zapraszam do obejrzenia możliwości skryptu na stronie http://katet.eu/program-do-obslugi-silowni-fitnes

GYMI Demo

2013-10-14
Na stronie http://katet.eu/gymi/index.php uruchomiliśmy demo strony internetowej do prowadzenia siłowni, klubów fitness bądź szkół tańca, salonów spa i innych firm prowadzących karnetowe lub abonamentowe rozliczenia z klientami.
Dane logowania to:
login: admin
hasło: admin

Wysyłka gratis

2013-10-01
W celu podnoszenia jakości obsługi od początku miesiąca października wprowadzamy darmową wysyłkę na terenie całego kraju dla produktów w małym formacie.

Tak więc wyślemy do Ciebie za darmo: wizytówki, ulotki, biznes karty, plakaty, notesy, kalendarze, papier firmowy, karty pocztowe, zakładki, linijki, itp.

Nowa odsłona strony internetowej Body Center

2013-06-12
Uruchomiliśmy nową wersję witryny internetowej dla Body Center - Siłowni w Milanówku. Zapraszamy do odwiedzenia strony jak i samej siłowni. Strona internetowa dostosowuje wygląd do urządzeń na których jest przeglądana oraz zawiera inne nowinki technologiczne.

Przenosiny serwerów

2013-04-04
Wykorzystując długi weekend majowy w końcu ukończyliśmy proces przenoszenia naszych najstarszych serwerów z USA do Polski. Teraz wszyscy nasi klienci mogą cieszyć się dużą szybkością transferów. Proces ten dotyczył wyłącznie klientów, którzy zaczęli z nami współpracę przed 2004 rokiem. Powinien on być niezauważalny.

Aktualizacja oferty

2011-07-12
Oferta na stronie internetowej została zaktualizowana o nowe produkty. Są to biznes karty, teczki ofertowe, papiery firmowe, karty pocztowe, karty pocztowe, koperty firmowe, zaproszenia, naklejki.

Jednolita Kampania dla ciebie

2011-05-25
Informujemy, iż wprowadziliśmy do oferty papiery ozdobne o mniejszych gramaturach. Dzięki temu zabiegowi oddajemy w Wasze ręce narzędzie do tworzenia całych, spójnych wizerunkowo, zestawów reklamowych. Teraz możecie zamówić wizytówki, teczki czy papier firmowy zachowując jednolity wzór i kolor podłoża.

Aktualizacje newsów

2011-05-18
W ostatnim czasie realizujemy coraz więcej projektów w związku z czym dział newsów przestanie być aktualizowany o wykonane przez nas zlecenia. Umieszczać tu będziemy informacje związane z funkcjonowaniem i działalnością organizacyjną firmy.

Polski Parkieciarz

2011-03-14
W ostatnich dniach ukończyliśmy prace nad stroną internetową dla firmy Polski Parkieciarz,. Jest to gustowna i bardzo czytelna strona internetowa z której wyglądu i działania jesteśmy niezwykle zadowoleni. Zrzut ekranu strony oraz link do funkcjonującej wersji w internecie znajdują się w naszych realizacjach.

Tęczowa Pasieka

2011-01-11
W ostatnich dniach uruchomiliśmy portal hobbystyczno-informacyjny, dla producentów miodów. Jest to potężna strona internetowa z zaawansowanym systemem zarządzania treścią, którego nie powstydziłyby się największe portale informacyjne. Zrzut ekranu portalu oraz link do strony w naszych realizacjach.

KS Tennis Life

2010-12-27
Dla kortów tenisowych KS Tennis Life wykonaliśmy szereg projektów reklamowych, obejmujących między innymi projekty: roll'upu, plakatów reklamowych oraz zaproszeń na imprezy okolicznościowe. Podgląd wybranych prac jak zwykle na stronie z realizacjami.

Geo Skala

2010-09-28
Ostatnia praca wykonana pod kierunkiem naszego klienta dała nam szybką i czytelną witrynę internetową, przedstawiającą w jasny sposób ofertę firmy. Jest to strona dla firmy geodezyjnej Geo Skala. Podgląd na stronie z realizacjami.

Brasa

2010-08-25
W poprzednim tygodniu uruchomiliśmy dla naszego klienta piękny, jasny i sprawiający wrażenie lekkości serwis. Jest to strona internetowa producenta nowoczesnych wkładów kominkowych i piecowych - BRASA. Podgląd w naszym portfolio.

Body Center

2010-06-30
Ostatnie tygodnie i intensywne prace w oparciu o nowe standardy oraz języki programowania dały nam dużo satysfakcji i radości z pracy. Efektem tych prac jest strona internetowa Body Center. Jest to klub nastawiony na sporty kulturystyczne i fitness, który dzięki regularnym ćwiczeniom pomoże Wam nabrać pięknych kształtów.
Podgląd w naszym portfolio.

Silkpol

2010-06-28
Po projektach ulotek i wizytówek dalsza konstynuacja współpracy z dystrybutorem tuszy i tonerów Silkpol zaowocowała nowoczesną i przejrzystą stroną internetową.
Podgląd www na podstronie z realizacjami.

Aktualizacja realizacji

2010-06-14
W końcu zaktualizowaliśmy naszą podstronę z realizacjami. Zapraszamy do zapoznania się z co ciekawszymi pracami z ostatniego kwartału. Jeżeli kogoś pominęliśmy przepraszamy, aczkolwiek strona jeszcze będzie aktualizowana i ostatecznie wszyscy się na niej znajdą.

Wortal tematyczny

2010-03-01
Na stronie z realizacjami dostępny jest kolejny pogląd stworzonego przez wortalu informacyjno-społecznościowego.

Potężny system CMS

2010-01-06
Na stronie z realizacjami dostępny jest pogląd stworzonego przez nas systemu CMS. Zaprogramowaliśmy wszystko, a reszta zależy od klienta :-)

DNS Studio Tańca Milanówek ver. 2

2009-10-28
Nowa wersja banera DNS Studio Tańca Milanówek dostępna do podglądu na stronie z realizacjami.

Kalendarze firmowe

2009-10-28
Do naszej oferty dołączyliśmy kalendarze firmowe w rozmaitych formatach i konfiguracjach. Zobacz nasz katalog kalendarzy.

Demo sklepu

2009-10-16
Na stronie Katet Sklep Demo udostępniliśmy demo oferowanego sklepu internetowego. Specyfikacja sklepu znajduje się tutaj.

DNS Studio Tańca

2009-10-16
Na stronie z realizacjami możecie zobaczyć baner wielkoformatowy przygotowany dla DNS Studio Tańca Milanówek.

Tusze i tonery

2009-10-09
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w celu uproszczenia wyszukiwania materiałów eksploatacyjnych do drukarek uruchomiliśmy serwis Tusze i Tonery do drukarek. Dodatkowo pracujemy nad serwisem dotyczącym taniego drukowania tusze-tonery.com.

2009-09-23
Uruchomiliśmy witrynę internetową dla ZAM-GAZ S.C.

Nowe zlecenia na strony internetowe

2009-09-18
Przyjęliśmy zlecenia na realizację stron internetowych: Poradni ds. Uzależnień oraz Profilaktyki Seksualnej i Dystrybutora Gazu w Butlach ORLEN.

Ceramika Kornak po francusku

2009-09-16
Wychodząc naprzeciw europejskim rynkom Ceramika Kornak - Sosnowiec - przy naszej współpracy uruchomiła wersję francuską swojej strony internetowej.

Witamy po przerwie

2009-09-07
Witamy po technicznej przerwie. Mamy nadzieję, że wprowadzne zmiany przyczynią się do udoskonalenia relacji z naszymi klienatmi.

Przerwa urlopowa

2009-08-14
W związku z planowanym remontem w dniach 19 sierpnia - 5 września siedziba firmy będzie zamknięta.
Serdecznie przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy po przerwie.

Ceramika Kornak

2009-07-29
Uruchomienie serwisu Ceramiki Kornak.

Fotografia

2009-07-02
Naszą witrynę internetową poszerzyliśmy o dział FOTOGRAFIA.

Catering Kometa

2009-06-26
Dla Cateringu Kometa stworzyliśmy i uruchomiliśmy stronę internetową.

Plakat Mr Ink oraz witryna Milbras

2009-04-30
Uruchomiliśmy witrynę Pracowni Stolarskiej Milbras oraz wyprodukowaliśmy plakat reklamowy dla Mr Ink.

Strona internetowa dla producenta mebli.

2009-04-24
Aktualnie pracujemy nad stroną internetową dla producenta mebli drewnianych. Witryna jest aktualnie na poziomie zamkniętych beta testów i wkrótce zostanie uruchomiona.

Tender K. Młot

2009-03-02
Nawiązaliśmy umowę z firmą transportowo spedycyjną Tender K. Młotna na projekt i relizację strony internetowej.

Aktualizacja Mr Ink

2009-02-12
W ostatnim czasie pracowaliśmy nad gruntowną aktualizacją strony naszego klienta Mr Ink. Zaktualizowana wersja strony jest już uruchomiona.

Aktualizacja strony www BeTeWu

2008-09-17
Przyjęliśmy zlecenie na aktualizację witryny internetowej dystrybutora baterii i prostowników trakcyjnych PHU BeTeWu.

Dom Weselny w okolicach Bobolic

2008-08-28
Otrzymaliśmy zlecenia na realizację strony internetowej Domu Weselnego Bobolice.

mr ink

2008-07-09
Od dystrybutora tuszy i tonerów do drukarek Mr Ink otrzymaliśmy zlecenie na projekt i realizację ich strony internetowej

Sobpol Inwestycje

2008-06-06
Nawiązaliśmy współpracę z Sobpol Inwestycje w zakresie obsługi marketingu internetowego firmy

Poligrafia

2008-05-14
Dodaliśmy do naszej oferty produkty poligraficzne, wizytówki, ulotki i inne.