wizytówki na papierach do wyboruDruk na Papierach Ozdobnych

to linia produktów dla ludzi wymagających niecodziennych rozwiązań, otwartych na nowości i pełnych pasji tworzenia. Unikalnie dobrany Papier Ozdobny doda Twojej wizytówce indywidualności, wyjątkowości i najwyższej klasy jakości.

Mając ponad 100 wyjątkowych, specjalnie wyselekcjonowanych papierów ozdobnych masz możliwość szerszego spojrzenia na proces tworzenia. Wizytówki i inne wybrane produkty drukowane są w 6 kolorach CMYKOV, która pozwala na stosowanie w projekcie oprócz standardowych kolorów gamy CMYK, wiarygodnych symulacji prawie 90 % gamy kolorów Pantone.
Szerokie możliwości zapewnia także użycie białej farby.

Wizytówki oferujemy w standardowych formatach: 90x50mm i 85x55 mm.

Wybór papieru
Wzornik papierów do wyboru dostępny jest w siedzibie firmy. Możesz również zamówić aktualny wzornik papierów ozdobnych w cenie 57 zł netto. Dostawa wzornika kurierem jest gratis.

Kolorystyka
Wizytówki drukowane są na offsecie cyfrowym HP Indigo 5500. Umożliwia on zastosowanie szerokich opcji kolorystycznych. Oprócz standardowego druku w palecie CMYK, kolorystyka wzbogacona jest o dodatkowe kolory HP IndiChrome Ink: Orange i Violet. Zwiększają one znacznie gamę kolorystyczną, która pokrywa aż 90 % kolorów palety Pantone. Oprócz tego specyficznym dodatkiem kolorystycznym jest biała farba, za pomocą której można uzyskać bardzo ciekawe efekty, w szczególności na ciemnych podłożach. W standardzie wizytówek jest pełna opcja kolorystyczna: 6 kolorów CMYKOV + kolor biały. Wizytówki mają zadruk z jednej strony, istnieje jednak możliwość druku dwustronnego.